Pegasus Teknesi, 1996 yılından bu yana tur teknesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sene Pegasus tur teknesi sahibi Mehmet Boyar tarafından Çeşme’ye yeni büyük ve farklı konseptiyle bir tekne getirilmiştir. Çeşme turizmine büyük bir katkı sağlayacağını düşündüğümüz Pegasus Tur Teknemiz 2010 model olup 40 metre uzunluğunda 3 ana makinalı 2 jeneratörlüdür.

Tur teknemizde, tekne ve yolcu güvenliği bakımından her türlü donanım mevcuttur. Full klima, duş ve soyunma kabinleri bulunmaktatır. 30 yıllık deneyimli kaptanımız Ali Aktaş ve 20 kişilik profesyonel kadromuz ile eski teknemizde göstermiş olduğumuz prensipli çalışmamızı ve titizliğimizi sürdürüyoruz. Konforlu ve güzel bir Çeşme tekne gezisi için siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyarız.

 

Rezervasyon İçin: 0532 215 64 88

GEZİ NOKTALARIMIZ

Eşek Adası
Mavi Koy
Yeşil Koy
Mercan Adası

Tüm Türkiye’de ismini duyurmuş olan Pegasus teknesi 1996 senesinde bu işe başlamış olup yeni teknesiyle çok daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Her zaman müşterilerinin memnuniyet duymasını isteyen Pegasus, yeni teknesinde klimadan soyunma kabinlerine, duş kabinlerinden güvenlik donanımına kadar herşeyi düşünmüştür.

Teknemiz ilk önce Çeşme Marina’dan yola koyulur. Hemen ilerisinde yer alan teke koyu geçildikten sonra müzik çalmaya başlar ve yola devam eder. Hava koşullar nedeniyle teknemizin güzergahı değişebilir ancak genelde gidilen güzergah şu şekildedir; Eşek Adasına varılır ve bir saat kadar demirlenir. (Eşekleriyle ünlü bu ada çok önceden çiftçilerin yaşadığı bir yerdir ancak çiftçiler buradan göç ederler. Eşekler zamanla tekne turlarının adaya yanaşması ile misafirelerin verdiği yemeklerle beslenmiştir.) Eşek adasında hem sahiline inilip oradan yüzmeye imkan verir hemde tekneden sahile yüzme imkanı sağlar. Saat 1 gibi herkes teknede toplanır ve yemek servisi başlar ve bu sırada teknemiz yola koyulur ve saat 13:30’da Mavi Koy’a varır. Orada yarım saat kadar demirlenip yüzülür ve saat 14:00 gibi tekrar yola çıkılır bu sırada herkesin bayılarak izlediği animasyon gösterimiz başlar ve saat 15:00 gibi mercan koyuna varılır. Yolculuk sırasında müziklerimiz devamlı çalar ve genelde herkes oynar, eğlenir. Mercan koyunda 1 saat kadar durulur saat 16:00 gibi yeşil koy’a geçilip oradada yüzüldükten sonra Çeşme Marina’ya saat 6’da yanaşılır.

HAKKIMIZDA

1996 senesinden bugüne hizmet vermekte olan Pegasus eğlencesi ile ismini duyurmuş tam donanımlı bir tur teknesidir. Duş ve Soyunma kabinleri bulunmakta olup ayrıca full klimalıdır.

İLETİŞİM

Çeşme,İZMİR
info@cesmepegasus.com
05322156488

Çeşme’nin Yeni Göz Bebeği Pegasus Tur Teknesi
Bu yıl içerisinde Çeşme’de hızlı çıkış yapan Pegasus tur teknemiz 40 metre uzunluğunda, 2 jeneratörlü ve 3 ana makinalı olmasının yanı sıra yolcu güvenliği bakından her türlü donanıma sahiptir. Full klimalı teknemiz ile Çeşme’nin tadını çıkararak gezecek ve eğleneceksiniz. Mavi Koy, Yeşil Koy ve Eşek Adasını gezerek Çeşme’nin berrak denizinde yüzeceksiniz

30 Yıllık deneyimli kaptanımız Ali Aktaş ile Çeşme’nin en güzel bölgelerini görmeye doyamacaksınız

Menü
Call Now ButtonHemen Ara